AGRO ARW s.r.o.

790 53 Stará Červená Voda, tel./fax: 584 443 024, mobil: 602 537 507, e-mail: info@agroarw.cz


AGRO ARW s.r.o.

Kontakty:

AGRO A.R.W.,s.r.o.
Stará Červená Voda 246
790 53  Stará Červená Voda 

IČO: 47666145 | DIČ: CZ 47666145 

e-mail: agroarw@jes.cz | info@agroarw.cz
Web: www.agroarw.cz | www.facebook.com/agroarw

Telefon: +420 584 459 041  | +420 584 443 016   | +420 584 443 016 (fax) 



Vedení společnosti:

e-mail telefon
Ing. Miroslav Čučka cucka@agroarw.cz +420 602 761 962
Jaroslav Heckel agroarw@tiscali.cz +420 602 537 507
     
Asistentka vedení společnosti: :    
Bc. Jana Čučková cuckova@agroarw.cz +420 702 137 795
       

Živočišná výroba:

   
Ing. Miroslav Čučka cucka@agroarw.cz +420 602 761 962
     

Zemědělské služby:

   
Radek Lattenberg lattenberg@agroarw.cz +420 602 525 280
     

Logistika biomasy, autodoprava:

     
Jaroslav Heckel ml. heckel@agroarw.cz +420 723 900 306  
       
Správa vozového parku:    
Petr Haloda haloda@agroarw.cz +420 725 595 985
       

Servis:

   
Josef Škrob servis@agroarw.cz +420 607 219 935
     

Obchodní oddělení:

   
Prodej a nákup strojů, výkup biomasy a ostatních zemědělských komodit, GPS moduly:
Radim Strapek strapek@agroarw.cz  +420 725 440 298
Michal Viazanička viazanicka@agroarw.cz  +420 601 194 349
Petr Kubernát kubernat@agroarw.cz  +420 602 143 434
     
Prodej náhradních dílů, olejů a maziv:    
Roman Cinkl cinkl@agroarw.cz +420 724 248 770
     
Expedice ovocňáku:    
Bronislava Mrvová mrvova@agroarw.cz +420 724 254 487
     

Ekonomický úsek:

   
Helena Horáková horakova@agroarw.cz +420 602 510 053
Bronislava Mrvová mrvova@agroarw.cz +420 724 254 487
Monika Laovská llaovska@agroarw.cz +420 602 252 354

 


Zvětšit mapu

Aktuálně:

Zemědelské služby

Zemědelská výroba

Prodej náhradních dílů

Servis vozidel a strojů a GPS

Prodej zemědělské techniky a GPS
 

Prodej a sklad Ovocňáků

Prodej a servis zemědělské techniky JCB - www.agroarw.cz - tel: 584 443 016
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies